Reklamları Kapat!

3 Aptal – 3 Idiots Türkçe Dublaj izle | 720p |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

3 Aptal – 3 Idiots Türkçe Dublaj izle | 720p |

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy kullanılmadı.)
Loading...

Hint sinemasının şüphesiz en iyi filmlerinden biri olan 3 Idiots (3 Aptal) filmi kendi yılının en başarılı filmlerinden biri olarak göze çarpmakta. Yıllarca Türkçe dublaj dil seçeneğinin çıkmasının beklendiği 3 Idiots filmi sonunda seyirciyle Türkçe dublaj dil seçeneğiyle buluşacak. Kadrosunda Aamir Khan gibi usta aktörün rol aldığı 3 Aptal filmi 3 kafadarın Hindistan'ın en iyi mühendislik okulunda yaşadıklarını ele alacak. Ders niteliğinde ve aynı zamanda romantik-komedi havasıyla izleyicinin gönlünü kazanmayı başaran 3 Aptal filmi IMDb'den 8.5 gibi başarılı bir puanın sahibi olmuş durumda.

IMDB Puanı:

Yıl - Ülke: ()

Yönetmen:

Senaryo:

Kategori: Dil Seçenekleri, Dram ve Polisiye, IMDB Top 100, Romantik - Komedi, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler, Yıllara Göre

Oyuncular
Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (10)
  1. Furkan

    Bence alt yazılısını izlemek daha iyi türkçe dublajı hiç olmamış gereksiz hiç bir hint filmi Türkçe dublaj güzel olmuyor.

  2. gundorler

    önce söyle birlikte büyük ve güzel bi gaz cikartalim.filim cok güzeldi ama bu kadar güzel bir filmin icine anca böyle bi montajla sicilabilinirdi.Hele birde Filmin en duygusal ve önemli anlarinda arka fonda sesini duyuyorsunuz. diyorki “vib gururla sunar” diye. bre reklam yapacam diye ne diye filmin icine siciyorsun be hayvan eti yemis.artik karari kendiniz verin.izlersiniz izlemessiniz sizin bileceginiz is.

  3. asdf

    berbat bir dublaj. arka fondaki reklam sesi ve birçok konusmanın dublajlanmamış olması resmen çile çektirdi